Menu Zamknij

Jak budować intymność? 11 Wskazówek

tantra

Tantra to zestaw technik stosowanych na całym świecie do pogłębiania intymności, zwiększania namiętności i komunikowania się w bardziej otwarty i autentyczny sposób.

Zobacz film przygotowany w tej tematyce na YouTube.

W dzisiejszym szybko pędzącym świecie, wielu obowiązków i poczucia ciągle uciekającego czasu, ludzie zaczęli spieszyć się nawet w miłości i seksie. Szybkie numerki, zaliczanie przypadkowych partnerów i pranie mózgu przez “kołczów uwodzenia”, doprowadza ludzi do coraz gorszych stosunków między ludzkich na głębokim poziomie. 

STOP! 🛑

Zatrzymaj się na chwilę… 

Zwolnij tempo życia i spójrz na kobietę, jako na inteligentną i świadomą istotę, a nie obiekt pożądania czy do zaliczenia… Wtedy i tyyyyyylko wtedy, dowiesz się co to miłość i autentyczna seksualność na poziomie duchowego połączenia…. 

Uczestniczyłem w drogich programach “szkoły uwodzenia” i zasadniczo znalazłem tam tylko “uprawianie gier manipulacyjnych”, zakładanie masek i odgrywanie ról. Nawet ich język, którym się posługują uwodziciele, jest mocno nacechowany manipulacją. 

Odradzam z całego serca, ponieważ dopiero kiedy odrzuciłem te wszystkie nauki i zacząłem zwracać uwagę na moją wewnętrzną motywację, zrozumiałem i odkryłem swoją autentyczność, która jest prostolinijna….  

W tym filmie pokrótce przedstawię Ci 11 motywów, wywodzących się ze starożytnej tantry w celu osiągnięcia autentycznej miłości oraz głębokiego i namiętnego połączenia… 

Praktykuj te metody ze swoim partnerem, a odczujesz ogromną różnicę w swojej seksualności i w relacji. ☯️

Wskazówka 1: Znajdź czas na cotygodniową sesję

Relacja wymaga zaangażowania i pogłębiania więzi. Zarezerwujcie sobie co najmniej 2 godziny na sesję tantryczną raz w tygodniu. 

Nawet jeżeli jesteś zmęczony, czy nie do końca czujesz się dobrze, to jest bez znaczenia, gdyż tantra ożywia umysł i ciało i zwiększa wibracje. 

Podczas jej praktykowania wchodzi w ciebie nowa, wspaniała, energia witalna. Pielęgnuj seksualność, gdyż jego brak jest pierwszym krokiem do oziębłości w relacji, a ostatecznie rozłamu związku… 


Wskazówka 2: Bądź otwarty, aby spróbować czegoś nowego

Pamiętaj, aby dobrze się bawić i nie traktować siebie zbyt poważnie. Cechą dobrego kierunku jest radość i często towarzyszy temu śmiech, zabawa, dystans i beztroska. 

Miej otwarty umysł i serce.  Niektóre z ćwiczeń tantry na początku wydają się głupie lub niezręczne, jak chociażby patrzenie w oczy. 

Większość ludzi boi się patrzeć w oczy i jest to dla nich dziwne i niewygodne, ale wraz z praktyką wszystko się zmieni i zrozumiesz, dlaczego warto było to robić. 

Wskazówka 3: Zadbaj o nastrój 

Przygotuj się na swojego kochanka, sprzątając i ozdabiając swoje łóżko wygodnymi poduszkami i kocami. Stwórz ucztę dla zmysłów z kwiatami, lekkimi kadzidełkami (lub rozproszonymi olejkami eterycznymi) oraz kilkoma owocami i napojami, które oboje lubicie. 
 
„Stwórz magiczną przestrzeń, zamieniając swoją sypialnię w świątynię miłości”. 

 
Zapal dużo świec – ich migoczące i przyćmione światło wprowadzi magię do przestrzeni. Włącz spokojną, relaksującą listę odtwarzania muzyki (która będzie odtwarzana przez co najmniej 2 godziny). I upewnij się, że temperatura jest odpowiednia, abyście oboje czuli się komfortowo. 

Wskazówka 4: Weźcie wspólną kąpiel

Wspólna kąpiel jest doskonałym sposobem do nawiązania kontaktu i powolnego dostrajania się do siebie nawzajem. 

Oczyszcza, relaksuje i wprowadza określony nastrój. Można porozmawiać, pośmiać się i rozbudzić namiętność poprzez dotyk i bliskość. 

Najlepiej niech wspólne kąpiele staną się waszą nową tradycją!

Wskazówka 5: Nie nastawiaj się na orgazm

Coś, co dla większości ludzi jest nie do pomyślenia, w tantrze jest fundamentem. 

W miłości płciowej nie nastawiamy się na orgazm, czy popis sprawności technicznej, lecz na wymianę energii i wzajemne zasilanie się. 

Tantra jest sztuką miłosną, w której odkrywacie swoją głębię, poprzez subtelną wymianę energii. 

Pamiętaj, że pierwiastek męski yang, zawiera w sobie kropeczkę żeńskości yin i odwrotnie, yin, aby była doskonale zrównoważona, potrzebuje odrobiny yang. 

Właśnie to stoi na pierwszym miejscu w miłości. Dawanie. 

Kiedy to pojmiesz, zrozumiesz, że w istocie dawanie jest otrzymywaniem…. 

Wskazówka 6: Bądź obecny

Jeżeli potrafisz nie rozmyślać, nie rozpamiętywać i nie wybiegać w przyszłość myślami, jesteś obecny i skoncentrowany na tym co robisz. 

Jeżeli jesteś obecny i skoncentrowany na tym co robisz, wszystko, czego się nie dotkniesz, robisz doskonale, ponieważ masz w sobie niebywałą inteligencję, która dokładnie wie, jak postąpić teraz. 

Kiedy jesteś z kobietą, słuchaj jej… 

Bądź nią prawdziwie zainteresowany… 

Myślisz, że ją znasz od wczoraj? 

Przecież dzisiaj w nocy mogła dostąpić ogromnej zmiany, a ty tego nie zauważyłeś… 

Przyjmuj ją w całości i chłoń jej słowa, gesty i mimikę… 


Kiedy to czynisz, zabierasz ją w inny wymiar doświadczania beztroski, gdzie pozwalasz jej zapomnieć o dotychczasowych problemach z przeszłości i odciągasz ją od zamartwiania się o przyszłość… 
 
Jeśli ogniskujesz swoją energię w tym momencie doświadczania, tworzy się głębokie połączenie. ☯️💗
 
Każdy kiedyś tego doświadczył, na pewno wiesz, o co mi chodzi. Chociaż przez krótki moment, miałeś tak, że zniknął czas, znikło oddzielenie i wpadliście sobie w oczy, jak w bezdenną studnię… 
 
Jeśli potrafisz w sobie ten stan utrzymać lub wiesz, jak go wyzwolić, jesteś niesamowicie magnetyczny dla kobiet, ponieważ wszystko, co istniało w jej świecie do tej pory, traci znaczenie, na rzecz tej chwili bogatej w wewnętrzne ożywienie… 
 
Innymi słowy, dla osób, które nie wiedzą za bardzo, o czym piszę, poziom obecności, to nic innego, jak Twoja bystrość i umiejętność odnajdywania się w tym, co obecnie się dzieje. To umiejętność szybkiego przetwarzania i reagowania na bodźce w sposób pozytywny. To Twój dystans do siebie i nieprzejmowanie się, rozpamiętywanie czy rozmyślanie… 
 
Znalezienie wyłącznika komentatora własnego umysłu w momentach bycia z kobietą, zabiera was do zupełnie innej przestrzeni… 
 
Zwłaszcza jeżeli chodzi o relację intymną. W łóżku WSZYSTKIE myśli są zbędne!
 
“co powinienem…” 
 
“czego nie powinienem…” 
 
“a jak to zrobić…” 

 
To wszystko jest bez najmniejszego znaczenia… 
 
Ponieważ swoją umiejętnością bycia, potrafisz zabrać kobietę w dalekie rejony, do których żaden facet wcześniej jej nie zabrał. 

Wskazówka 7: Bądź szczery i otwarty

Teraz dochodzimy do prawdziwej głębi relacji. 

Bądź szczery i autentyczny, sięgając głęboko do swojego serca, aby wyrazić wszystko, co czujesz… 

Jeśli się czegoś obawiasz, wyraź to…. 

Jeśli masz jakieś pragnienie, wyraź to… 

Jeśli czujesz się z czymś dziwnie, wyraź to… 

Dziel się swoją radością i troską. 

Obdarz partnera dokładnie takim samym zaufaniem i przyjęciem. 

Odrzuć wszelkie wskazówki, rady, schematy i techniki i otwórz swe serce… 

Kiedy twoja wewnętrzna uczciwość osiągnie poziom serca, dostąpisz miłości nie z tego świata. 

Odrzuć wszelkie manipulacje, w które jesteś uwikłany i które być może zasłyszałeś od innych ekspertów. 

Wskazówka 8: Patrzcie sobie w oczy

Na zachodzie powszechnym zjawiskiem jest zamykanie oczu podczas stosunku. 

Brak kontaktu wzrokowego uniemożliwia osiąganie prawdziwej głębi i mnogości doznań. 

Zamykając oczy, odcinasz się od kochanka i tworzysz ciemność, podczas oświecającego doświadczenia. 

Spójrz w oczy swojej ukochanej: bramę do Duszy i poproś ich, aby zrobili to samo. Staraj się patrzeć w oczy przez 5 do 15 minut. Na początku będzie Ci się wydawać, że minęło dużo czasu, zanim połączysz się na poziomie Duszy, a to połączenie będzie wspaniałe i smakowite. 

Aby pogłębić doznania, zsynchronizuj oddechy tak, aby jednocześnie wdychać i wydychać powietrze. 

Podczas miłości szukaj kontaktu wzrokowego na wszelkie możliwe sposoby, a zobaczysz, że szybko wasze dusze staną się jedną…  

Wskazówka 9: Bądźcie w pozycji Yab Yum

Ta tradycyjna pozycja tantryczna to wspaniały sposób na intymne połączenie z ukochaną osobą. Partner siada ze skrzyżowanymi nogami, a kobieta na jego nogach, twarzą do niego (ubrana lub naga). Dla ułatwienia mężczyzna może siedzieć na krześle, a kobieta na nim obejmując go nogami. 

Obejmijcie się nawzajem i oddychajcie razem w pełni. Pozwólcie swoim ciałom dostroić się do siebie; by połączyć się w tym pięknym uścisku. Poczuj miłość, którą oboje dzielicie, uznanie dla tej wyjątkowej chwili i radość z możliwości świętowania waszego związku! 

Jest to doskonała pozycja, ponieważ łączycie się wszystkimi ośrodkami energetycznymi. 

Wskazówka 10: Tantryczny pocałunek

Nadal siedząc w pozycji yab yam, oddychajcie razem i wyobraźcie sobie, że dzielicie oddechy. Następnie połącz swoje usta w miękkim, delikatnym pocałunku. 
 
Pozwól ustom stopić się w powolnym, zmysłowym pocałunku. Zrelaksuj się i delektuj się pocałunkiem, pieszcząc ustami ukochanej osoby. 
 
Pozostań całkowicie obecny w chwili i zanurz się w doznaniach bliskości i intymności. 

Wskazówka 11: Tantryczny masaż

Ciało jest tylko naczyniem dla ducha. Opieka nad tym naczyniem należy do świętych obowiązków.  Dotyk jest jednym z podstawowych środków wzbudzania i ukierunkowania energii. 

Na przykład kiedy głaszczesz kobietę z dołu do góry, pobudzasz ją seksualnie, a kiedy głaszczesz ją z góry na dół, uspokajasz ją. 

Dlatego małe dzieci głaszcze się delikatnie po główce i szybko je to uspokaja… 

Dotyk jest czymś w rodzaju pocałunku dłońmi, a ręce są doskonale unerwione i świetnie przesyłają energię. 

Rozpal ciało kochanki dotykiem, zadbaj o całe ciało. Zacznij od stref nieerogennych (plecy, szyja, głowa, dłonie, nogi, stopy), następnie powoli pobudzaj ich energię seksualną, dotykając pupy, wewnętrznej strony ud i genitaliów. 

W ten sposób całkowicie zrelaksujesz ukochaną i przeniesiesz ją w nowy wymiar doświadczania. 

Podsumowanie

W tym momencie oboje możecie zdecydować się na miłość – lub nie. Jeśli nie, po prostu połóżcie się w objęciach i podzielcie się swoimi uczuciami w delikatnej, pełnej miłości rozmowie. 
 
Jeśli zdecydujesz się na miłość, nie spiesz się. Pozwól, aby penetracja przebiegała naturalnie, bez żadnego wysiłku. 
 
Zacznij od powolnych, płytkich pchnięć i pozostań całkowicie świadomy swojego ciała, swojej energii, a zwłaszcza okolic genitaliów. Kieruj swoją świadomością, aby podróżowała w górę wzdłuż kręgosłupa i odprowadzaj ją do przednią częścią do podbrzusza. 

Ciesz się doznaniami i pozwól stopić się w zmysłowym i ekstatycznym tańcu miłości. 💗☯️

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

DOWIEDZ SIĘ JAK MIEĆ WIĘCEJ ENERGII !
Zapisz się do Newslettera i otrzymuj najlepsze informacje o ENERGII !
Szanuję Twoją prywatność. Twoje dane są bezpiecznie przechowywane i nie będą nigdzie udostępniane.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup