Przeżyj najwspanialsze doświadczenia w swoim życiu, dzięki tym 5 sesjom oddechowym.

SOMA – aktywacja szyszynki. Symuluje ona częstotliwości fal mózgowych gamma związane z przyspieszonym uczeniem się, hiperkoncentracją i zwiększoną inspiracją. Aktywuje szyszynkę, odnawia połączenie z wewnętrzną mocą, równoważy i harmonizuje mózg. Sesja ta wykorzystuje specjalną muzykę, dźwięki binauralne, mantrę „OM” i afirmujące zwroty.

Dwuczęściowy oddech – odczuwanie i uleczanie. Technika opierająca się na rytmicznym podwójnym wdechu, najpierw do podbrzusza, potem do płuc. Wyzwala głęboko „zamrożone” emocje, które wypływają na powierzchnie. Odczuwając je i przeżywając w sposób świadomy, uwalniamy się od nich raz na zawsze.

Oddychanie DMT 9 rund – uzdrawiający trip. Jest przepotężną sesją oddechową, tylko dla zaawansowanych adeptów oddychania. Generuje ogromną ilość energii, wprowadza w odmienne stany świadomości i istnieje duże prawdopodobieństwo wyprodukowania DMT. Tej sesji często towarzyszą „wewnętrzne olśnienia” i transformujące doświadczenia.

Zaawansowana sesja 6 rund (PRO). Dzięki zwiększaniu co rundę ilości oddechów i powiększaniu bezdechu, ta sesja wytwarza potężną ilość wibracji. Towarzyszą jej odmienne stany świadomości, takie jak: ogromna wdzięczność za życie, absolutny błogostan, miłość do całego wszechświata.

Sesja oddechowa – uwalnianie traum. W tej dynamicznej sesji oddechowej pobudzamy intensywnie emocje. Wyparte, zapomniane, nieuświadomione. Możesz więc odczuwać lęk, lub napad strachu, może obudzić się w Tobie złość, lub smutek po nieprzeżytej do końca żałobie. Niezależnie co, to będzie, musisz przez to przejść. Pozwolić sobie na odczuwanie bez względu na to jak nieprzyjemne są to emocje. Pamiętaj, że jest to proces oczyszczania, a więc po zakończeniu jeśli wykonałeś tę sesję prawidłowo, powinieneś czuć ulgę, błogość, pokój… 

Dla większości ludzi są to transformujące doświadczenia, które zmieniają życie...

Oto co otrzymujesz:

Dożywotni Dostęp Do 5 Sesji

Większość z dostępnych sesji oddechowych na rynku jest jednorazowa. Tutaj otrzymujesz wszystkie sesje DOŻYWOTNIO, jako narzędzie do pracy z własną świadomością. Każda z tych sesji jest specjalnie zaprojektowana, aby wywołać konkretny efekt. 

Sesjom oddechowym towarzyszy specjalna muzyka, która pomaga wejść w odpowiedni rytm i trans. W konsekwencji częstotliwość fal mózgowych ulega zmianie, co powoduje bezpośredni dostęp, do swojej podświadomości. A dzięki mojemu prowadzeniu, każdą sesję przejdziesz dużo efektywniej.

Dodatkowo Możliwość Odtwarzania w MP3

Wszystkie sesje są zrealizowane w pięknym formacie video oraz wygodnej formie do pobrania MP3. Dzięki temu możesz sobie pobrać sesję na telefon i odtwarzać je w plenerze. Przeprowadzenie tego typu sesji na dworze, gdzie jest dostęp do świeżego powietrza w lesie, nad morzem w górach lub gdziekolwiek jest spektakularnym i niezapomnianym doświadczeniem.

Dokładny Instruktaż Wyjaśniający

Do każdej sesji dołączam dokładny instruktaż w formie video, aby wyjaśnić i pokazać jak najefektywniej przejść przez ten proces. Omawiam zasady bezpieczeństwa, oraz drobne niuanse, które przyczyniają się do znacznie lepszego przejścia przez ten proces.

Dzięki takiemu wprowadzeniu rozwieje wiele Twoich wątpliwości, lub niezrozumiałych zagadnień, tak abyś mógł w pełni cieszyć się dobroczynnymi skutkami sesji oddechowych.

Jakie korzyści przyniosą Ci sesje oddechowe?

Sesje oddechowe mają działanie terapeutyczne. Pozwalają nam skontaktować się ze swoim wnętrzem i wejść głębiej w strukturę naszego istnienia. Tam, gdzie znajdują się nasze przekonania, programy i emocje. Jeżeli dostaniesz się do tego miejsca, masz możliwość przepracowania i odpuszczenia tego co jest już zbędne w Twoim życiu.

Poprawisz jasność myślenia

Oddech jest bezpośrednio sprzężony z procesem myślowym. Dostarczając tlen komórkom, dostarczasz sobie więcej energii, która wpływa na koordynację pracy mózgu. Synchronizujesz półkule mózgowe, aktywując w ten sposób, swój pełen potencjał umysłu.

Zwiększysz energię i witalność

Powietrze jest najbardziej dynamiczną energią, jaka istnieje w naszym ciele. Dostarczając odpowiednią ilość tlenu, optymalizujesz wszystkie funkcje organizmu. Korzystając regularnie z tych sesji oddechowych, wejdziesz na wyższy poziom energetyczny.

Zaczniesz lepiej sypiać

Oddychając poprawnie, aktywizujesz przywspółczulny układ nerwowy. Twoje ciało wraz z jego całą zawartością funkcjonuje prawidłowo i spokojnie. Kiedy to następuje, zasypiasz szybko i głęboko.

Polepszysz samopoczucie

Oddech jest bezpośrednio połączony z odczuwaniem i doświadczaniem życia. Wystarczy przez 1 minutę skupić uwagę na oddechu, aby się o tym przekonać. Wpływa również na procesy biochemiczne w ciele, a więc kontrolując oddech, kontrolujesz swoje emocje.

Zmniejszysz stres i lęk

Gdy przyjrzysz się osobie cierpiącej na depresję lub niepokój społeczny zauważysz, że niemalże nie oddycha, lub "zatyka ją" i próbuje łapać oddech. Taka osoba wykształciła w sobie nawykowy wzorzec wstrzymywania oddechu, w celu radzenia sobie z emocjami. Niestety blokowanie naturalnego rytmu oddechu, spina ciało i odcina organizm od uzdrawiającej i odżywczej energii.

Wzmocnisz odporność

Wykorzystując techniki oddechowe, wpływasz na układ nerwowy. Oddech stymuluje nerw błędny, który z kolei reguluje pracę organów. Optymalna praca organów zachowuje równowagę całego organizmu. Dzięki sesjom oddechowym zapewnisz sobie długie i zdrowe życie.

Masz pytania?
Mam odpowiedzi!

Czy mogę otrzymać ten kurs dożywotnio?

TAK! Kupując raz ten program, otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów włącznie z sesjami oddechowymi w formie video i mp3.

Po jakim czasie będę widzieć efekty?

NATYCHMIAST! To jest piękno tej cudownej, dynamicznej energii, jaką jest oddech. Nie ma nic bardziej bezpośredniego i natychmiastowego niż oddech. Sesje oddechowe są tak zaprojektowane, że już od pierwszych wdechów, czujesz w sobie różnicę, a pod koniec każdej sesji jesteś już innym człowiekiem. Oczywiście dla trwałej zmiany i nieustannego wzrostu należy zachować podstawową regularność, natomiast efekty podkreślam raz jeszcze widać NATYCHMIAST!

Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa?

Dostęp do wszystkich lekcji i sesji oddechowych otrzymujesz natychmiast po dokonaniu zamówienia. Możesz z nich korzystać i cieszyć się nimi już na zawsze.

Co, jeśli mam problemy zdrowotne, czy te sesje są dla mnie bezpieczne?

Sesje oddechowe niosą ze sobą pewne ryzyko i zagrożenia. Nie jestem w stanie zapewnić Ci 100% bezpieczeństwa, przez szkolenie online. Jak wiesz powietrze to najbardziej dynamiczna energia w naszym ciele i wpływa ona niemal na wszystkie życiowe funkcje. Podczas wielu z tych sesji diametralnie zmieniamy swoją biochemię ciała, poczynając od pH krwi, przez zmianę natężenia układu nerwowego do gospodarki hormonalnej ciała. Jeśli masz jakiekolwiek przeciwskazania, nie należy stosować tychże praktyk. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, należy skonsultować się z lekarzem i uzgodnić, czy techniki oddechowe są dla Ciebie. Najważniejsze, to do wszystkiego podchodzić z wyczuciem i rozumem. Wsłuchuj się w swoje ciało i w razie pojawienia się pierwszych negatywnych objawów, natychmiast zaprzestań praktyki.

Co, jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne ?

Napisz do mnie na adres email: walczak@synergiaenergii.pl