Sesje oddechowe wprowadzają życie na inny poziom. Wiedza Karola i autentyczna chęć wspierania innych jest realną inspiracją do lepszej jakości żyćka :) Polecam!
Karol to niesamowicie wiarygodny i wartościowy człowiek. Jego kursy są merytoryczne, wypełnione praktyczną wiedzą. Wskazują ścieżkę do bycia świadomym swojego istnienia i pokazują jak żyć, aby być szczęśliwym, radosnym, pełnym empatii do wszystkiego, co nas otacza. Polecam z całego serca! 🥰
Ogromna wdzięczność po sesji 'odczuwanie i uwalnianie'! To było niesamowite przeżycie. Wibracje i błogość, które odczuwałem, pokazały mi, jaką moc mają techniki oddechowe. Sesja przeniosła mnie w stan głębokiego relaksu i harmonii, jakiego wcześniej nie doświadczyłem. Jeszcze raz wielkie dzięki Karolu za to, co robisz i jak pomagasz innym poprzez swoje praktyki.
Jakiś czas temu zaczęłam studiować szkołę oddechu u Karola, towarzyszy mi przy tym mój 7-letni syn. Na jednej z pierwszych lekcji była mowa o oddychaniu ustami a nosem i układaniu języka. Mój syn do tego momentu nie wymawiał litery ,,R,, aż tu nagle układając język w buzi tak jak to mówił Karol mój Syn wymówił literę ,,R,, ! Oboje jesteśmy w totalnym szoku. 🥹
Zajęcia z logopedą przez tyle miesięcy nic nie wniosły, a tu w ciągu kilku sekund dziecko wypowiedziało Pięknie Rower, Ryba i wiele innych! To dla nas fenomenalne i absolutnie niesamowite 🥹 Bardzo polecam kochani wszystkim wam Kursy Karola! Jest to cudowny człowiek! Z takich ludzi powinien składać się nasz świat. 🥹💜
Chciałbym Ci podziękować za Szkołę Oddechu. Moja ulubiona lekcja to 15-minutowa sesja na doładowanie energetyczne i wysokie wibracje. Co ciekawe, praktykuję ją przed snem, ponieważ działa na mnie uspokajająco. Miałem wrażenie, że raz czy dwa byłem bardzo blisko otwarcia czakry Ajna dzięki tej technice.
Zauważyłem wiele pozytywnych zmian w swoim życiu, odkąd rozpocząłem regularną praktykę. Jestem naprawdę zadowolony z rezultatów i bardzo doceniam Twoją pracę.
Rób dalej to, co robisz, bo jesteś w tym świetny! Twoje sesje oddechowe naprawdę zmieniają życie.
Nie żałuję ani złotówki wydanej na Szkołę Oddechu. Kurs zawiera dokładnie to, czego szukałem. Zróżnicowane sesje zarówno intensywne, jak i relaksacyjne. Wszystko jest doskonale opisane i wytłumaczone.
Choć praktykowałem już wcześniej sesje oddechowe metodą Wima Hofa, to prowadzone przez Ciebie sesje są zdecydowanie lepsze. Ogromną zaletą jest też brak limitu czasowego dostępu – mogę wracać do materiałów i testować kolejne moduły zawsze, gdy tylko mam na to czas.
Sesje oddechowe są profesjonalnie przygotowane, pełne miłości i pozytywnej wibracji. Praktykuje się je wspaniale, a prowadzenie jest na najwyższym poziomie. Polecam każdemu, kto chce poprawić jakość życia i lepiej poznać swoje słabości.
Z tych praktyk wynoszę same korzyści, od uwolnienia traum i strachów po bardzo głębokie uczucie miłości i akceptacji. To najlepiej zainwestowany w siebie czas.
Dziękuję Karolu i z tęsknotą czekam na kolejne kursy!
kasia@chimera.olsztyn.pl
05.01.2024
Mądrość oparta na wiedzy doświadczeniu, jak płynie z Waszej strony jest darem, który wzbogaca mnie od dłuższego już czasu... Z wdzięcznością - dziękuję i polecam wszystkim, którzy pragną czerpać radość z życia.
Ukończyłem 3 edycję Szkoły Oddechu i jestem pod ogromnym wrażeniem tego kursu. Na początku postawiłem sobie cel, aby dotrwać do końca i nie tylko go zrealizowałem, ale wiele elementów kursu na stałe weszło do mojej codziennej rutyny.
Kurs jest świetnie zorganizowany w moduły, które pozwalają łatwo odnaleźć sesje odpowiadające aktualnym potrzebom. Zawartość jest naprawdę imponująca. Dwukrotnie myślałem, że to już koniec, a tymczasem otwierały się kolejne moduły z nowymi materiałami.
Szczególnie wartościowe są zwięzłe, 10-minutowe lekcje teoretyczne, które solidnie omawiają każdy temat. Ogromnym zaskoczeniem był dla mnie moduł jogi kundalini oraz sesja jogi na zdrowy kręgosłup. Obecnie są stałym elementem mojego poranka.
Różnorodność sesji oddechowych jest ogromna, od uspokajających, przez energetyzujące, po wzmacniające odporność czy pomagające zresetować się po pracy. Za każdym razem, gdy praktykuję, czuję wewnętrznie, że robię coś dobrego dla siebie.
Biorąc pod uwagę jakość i ilość materiałów, cena kursu wydaje się niska. Dodatkowym atutem jest stały dostęp do wszystkich materiałów po ukończeniu kursu. Zdecydowanie polecam, zrób coś dobrego dla siebie, na pewno nie będziesz żałować.
Kiedyś uważałam, że codzienna 15-minutowa poranna praktyka oddychania metodą Wima Hoffa to za dużo. Dziś jest to tylko cząstka tego, co robię każdego poranka!
Szkoła Oddechu jest ze mną codziennie w różnych technikach i okazała się jedną z najlepszych inwestycji w siebie. Doceniam jakość i rzetelność przygotowanych przez Ciebie warsztatów, widać, że to materiały na najwyższym poziomie.
Każda sesja oddechowa przynosi intensywne doświadczenia i głębokie efekty. Dzięki regularnej praktyce moje życie zmieniło się pod wieloma względami, a ja odkrywam coraz to nowe możliwości pracy z oddechem.