Pomogę Ci Wyzwolić w Tobie Wewnętrzną MOC    

Abyś Mógł Iść Przez Życie z Lekkością i Miłością w Sercu  

(Oraz Pokażę Ci Moją Drogę do Błogości i Ekstazy). 

Zapisy trwają do:

KIM JESTEM? 

Ma 33 lata i od ponad 7 lat eksperymentuje na własnym organizmie, w celu zmaksymalizowania wydajności ciała i umysłu.  

 

W ciągu kilku lat przeszedł ogromną transformację świadomości, z wieloletnich uzależnień od alkoholu, narkotyków, papierosów, pornografii i wielu innych, do pełnej wolności wewnętrznej od kompulsywnych zachowań. 

 

Bez tabletek i żadnych lekarzy czy specjalistów przeszedł z zaburzeń psychicznych, takich jak: depresja, fobie społeczne, lęki, paranoje i urojenia, do: wewnętrznej harmonii i równowagi emocjonalnej, oraz wyzwolił w sobie ogromną energię miłości, która objawia się błogością, pokojem i ekstazą. 

 

Swoją wiedzą dzieli się teraz na kanale YouTube, gdzie pomaga przejść wielu ludziom przez proces, będąc przy tym ich wsparciem. 

 

Jest wielkim zwolennikiem medytacji, której jak mówi, zawdzięcza swój rozwój. Przemedytował ponad 2500 godzin oraz odbył liczne specjalistyczne kursy. 

21 DNI ZWIĘKSZANIA WEWNĘTRZNYCH WIBRACJI 

Program Transformowania Świadomości  

Ten 21-dniowy Challange jest po to, aby maksymalnie zwiększyć wibracje Twojego ciała i dać Ci sposoby którymi możesz to robić każdego dnia przez resztę swojego życia. 

Jesteś Twórcą i Kreatorem, masz w Sobie większą Moc, niż może Ci się teraz wydawać. 

 

Wszystko jest Energią i wszystko Wibruje z określoną częstotliwością, każda emocja, którą przeżywasz zasila Cię w określony sposób. 

 

Nawet myśl jest energią, czyli impulsem elektrycznym który daje sygnał mózgowi, aby wyprodukował odpowiednią chemię, która z kolei jest silniejszą energią i wpływa na Twoje zachowanie. 

 

Wszystko jest ze sobą sprzężone i nic nie jest przypadkowe, każda Twoja Wewnętrzna reakcja ma wpływ na Zewnętrzną sytuacje. 

 

Nie możesz oczywiście w pełni kontrolować sytuacji zewnętrznych, ale możesz mieć na nią większy wpływ niż przypuszczasz. Najdziwniejsze jest to, że nie musisz nic robić z sytuacją zewnętrzną, aby ją naprawić, wystarczy tylko zająć się swoim wewnętrznym procesem, który zajmie się resztą. 

 

To właśnie wewnętrzna energetyka sprawia, że jedni ludzie są magnetyczni i samą swoją postawą, potrafią transformować zachowania innych. 

 

Największą pracę trzeba wykonać od wewnątrz, a wtedy wszystko co zewnętrzne samo się ułoży. 

 

I wyjaśnię Ci te skomplikowane procesy w jasny i przejrzysty sposób, abyś mógł śmiało i bez przeszkód korzystać z nich na co dzień w Kreowaniu Swojej Idealnej Rzeczywistości. 

 

Możesz Być Przyjacielu w tym świecie, ale jak nie z tego Świata. 

Skoro ja mogłem przejść z najniższych stanów świadomości w których tkwiłem latami, to TY też z Pewnością Możesz. 

I Właśnie dlatego zamierzam pokazać Ci PROCES. 

 

Zapisy trwają do:

OTO CO OTRZYMUJESZ: 

21 Lekcji na każdy dzień (od 10 min do 27 min każda) 

Dzień 1 – Intencja i Świadomość 

Dzień 2 – Praktyka Medytacji 

Dzień 3 – Zmiany i Kotwice 

Dzień 4 – Uziemienie Prana i Natura 

Dzień 5 – Potęga Wstawania o 5 Rano 

Dzień 6 – Ćwiczenia i Ciało Fizyczne 

Dzień 7 – Wybaczanie 

Dzień 8 – Głębokie Uleczanie 

Dzień 9 – Uwalnianie się od Etykietowania 

Dzień 10 – Uwalnianie się od Przeszłości 

Dzień 11 – Uwalnianie się od Osoby 

Dzień 12 – Uwalnianie się od Wyniku/Kontroli 

Dzień 13 – Zmiana na 5D 

Dzień 14 – Wewnętrzny Obraz 

Dzień 15 – Zmiana Twojej Historii 

Dzień 16 – Prosty Sekret Zmiany Rzeczywistości 

Dzień 17 – Połączenie się ze Swoim Wyższym JA 

Dzień 18 – Przekonania na Temat Pieniędzy 

Dzień 19 – Przekonania na Temat Miłości 

Dzień 20 – Najlepsze Książki 

Dzień 21 – Ostateczne Ustawienie 

+ 10 Medytacji w formie mp3 audio

Przykładowa Lekcja:

Dodatkowo Będę Ci Towarzyszył w Procesie jak i w Życiu. 

 

Chcę Zjednoczyć Grupę Osób, które się Wspierają, Motywują, Inspirują i Razem Podciągają Wibracyjnie Tworząc w ten Sposób Synergiczne Połączenie MOCY !

Druga Edycja Odbędzie się w Wyjątkowo Niskiej Cenie 147zł  

Ponieważ Chcę Umożliwić Jak Największej Liczbie Osób Dołączyć do tego Ruchu już Teraz. Jednak z Kolejnymi Edycjami Cena Będzie Rosnąć.

Zapisy trwają do:

Masz Wszystkie Niezbędne Rzeczy do Wysoko Energetycznego Życia.  

Musisz Tylko Dowiedzieć się JAK

 Funkcjonalnie z Nich Korzystać.

W tym Procesie Znajdziesz Odpowiedzi na Następujące Pytania:

👉 Jak szybko i skutecznie podnieść poziom energii? 

👉 Jak skutecznie zwiększyć energię i utrzymać ją na stałym wysokim poziomie? 

👉 Skąd czerpać energię i jak ją zwiększać? 

👉 Jak przełamać stare wzorce które blokują rozwój energii? 

👉 Jak wykorzystać medytację do zwiększania energii życiowej / witalnej? 

👉 Jak pobudzić mózg do lepszej / wydajniejszej pracy? 

👉 Jak wejść na wyższe wibracje? 

👉 Jakie są mentalne źródła pobierania energii? 

👉 Jak się uzdrowić za pomocą energii?   

👉 Jak zwiększyć odczuwanie energii i jak ją przekazywać?

Dziękuję Karolowi za Wyzwanie 21 dni ❤. Rety, jak bardzo potrzebowałam tego w swoim życiu! 

 

  W życiu skupiałam się przede wszystkim na codziennych obowiązkach i pracy. 

 

  Od dłuższego czasu czułam, że chciałabym wprowadzić jakieś zmiany. Nie wiedziałam od czego tak do końca zacząć i co jest tak naprawdę moje, co było by w zgodzie z moim sercem. 

 

  Autor Wyzwania 21 dni Karol Walczak, to cudowny, przesympatyczny, człowiek jak dla mnie anioł 😇. Zawsze można na niego liczyć i spieszy wszystkim z pomocą. 

 

    Dzięki Wyzwaniu 21 dni zaczęłam medytować, słyszeć  swoje własne potrzeby i pozwoliłam sobie na życie w zgodzie ze sobą.  

 

    To niesamowite uczucie. 

 

Dziękuję Karol bracie.😍 

  

   NAMASTE 

Jolanta 💕 

Po kursie Synergia Energii po raz drugi zaufałem Karolowi i się nie zawiodłem. Mimo, że wiele rzeczy już wiedziałem, bo też interesuje się tą tematyką to jednak zawsze pojawią się jakieś perełki, które poszerzają moją świadomość.  

 

Jest to kurs, który wyzwoli Cię z nieświadomości i wzniesie do samopoznania, samoświadomości. Mnie urzekły prowadzone medytacje oraz lekcje z etykietami, które otwarły mi oczy w jaki negatywny sposób siebie postrzegałem. 

 

21 dni podniesienia wibracji, to tak naprawdę wstęp do zmiany postrzegania swojego życia, ale to fundament, który zaprocentuje w przyszłości. Człowiek wie teraz nad czym ma pracować i co uwalniać, odpuszczać, aby wspinać się na wyższe stany świadomości 💥 

 

Jeszcze raz dziękuję Karolowi za jego kurs, dzielenie się wiedzą i udział w świetnej grupie świadomych ludzi na FB. Wszelkiej pomyślności 👏 

 

Pozdrawiam  

Daniel Rozmus 

Witajcie 

bardzo wam polecam wyzwanie „21 dni zwiększania wibracji”. 


 Zdecydowałam się na uczestnictwo w tym wyzwaniu, ponieważ poznałam Karola i jego kanał na YouTube, wszystkie materiały, które proponował bardzo przemawiały do mnie i przyjęłam to wyzwanie. 

 
21 dni zwiększenia wibracji, to 21 dni w ciągu których nie będziecie się nudzić. Poznacie wiele metod na zwiększenie wibracji, na zwiększenie energii oraz wiele sposobów, jak uwolnić się w końcu od traum, wydarzeń, od ludzi. 

 
Mimo, że kilka dni jest dosyć ciężkich do przerobienia, bo ciężko jest stanąć twarzą w twarz, z samym sobą, zajrzeć w głąb siebie, to jest naprawdę warte tego trudu. Na dodatek materiały, które otrzymacie, będziecie mogli przepracować w swoim tempie, w swoim czasie, a dostęp do nich zostanie już z wami na zawsze. 

 
Polecam każdemu przyjąć to wyzwanie, to jest dobra inwestycja w siebie, w swój rozwój. 

 
Ja ze swojej strony jestem bardzo zadowolona i wdzięczna, że Karol podzielił się swoim doświadczeniem i czekam z niecierpliwością na kolejne wyzwania od Karola. 

 
Ania 

GWARANCJA SATYSFAKCJI 30 DNI LUB ZWROT PIENIĘDZY

 

 

 

 

 

 

POKOCHAJ ZWIĘKSZANIE WIBRACJI ALBO ZWRACAM CI PIENIĄDZE 

 
 

Przygotowałem materiały tak, aby dały 10x więcej wartości niż oczekujesz. Jeżeli z jakichś powodów kurs jednak nie będzie dla Ciebie odpowiedni, to wystarczy, że napiszesz na adres synergiaenergii@gmail.com i zwrócę Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to 30 dni.  

 
 

Moim celem jest danie Ci jak najwięcej wartości i pokazanie Ci, że ten program zwiększy Twoją witalność, energię życiową i zdrowie. Będziesz się lepiej czuć i dzięki temu będziesz więcej móc. Gdy Ty więcej osiągasz masz lepsze samopoczucie, to ja mam dobre referencje. Dlatego zależy mi na Twoim sukcesie.  

Często zadawane pytania: 

Czy mogę otrzymać ten kurs dożywotnio? 

TAK. Kupując raz ten program, otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów. Czyli możesz przerobić kurs w takim czasie jaki Ci pasuje.  

 

Co jeśli mam jakieś przeciwskazania od lekarza? 

Skontaktuj się ze mną i nie wykonuj techniki/ ćwiczenia które podejrzewasz, że może na Ciebie nie korzystnie wpływać. Napisz do mnie na synergiaenergii@gmail.com i razem omówimy Twoją sytuację. 

 

Czy będę musiał wydać jeszcze jakieś pieniądze, aby w pełni korzystać z kursu? 

W 90% wszystkie sposoby i techniki omawiane w kursie opierają się na funkcjonalności organizmu. A więc elementach które sam możesz wykonać bez kupowania czegokolwiek. Jednak, aby uzupełnić temat do końca przedstawiam również alternatywy w postaci sprawdzonych gadżetów. Na przykład medytacja, możesz praktykować ją wszędzie jednak wygodniej będzie Ci się to robić, kiedy kupisz poduszkę do medytacji. 

 

Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa? 

Kurs rozpoczyna się wtedy, gdy wykupisz do niego dostęp.  Otrzymasz dostęp nagrań video, materiałów, tajnej grupy i innych rzeczy.

 

Czego potrzebuję, aby wynieść z kursu jak najwięcej? 

Aby wynieść najwięcej z tego kursu, będziesz potrzebować kilku rzeczy. Po pierwsze odwagi do próbowania nowych metod, po drugie zaufania do mnie, nawet jeśli od razu nie będziesz widział efektów. 

 

Potrzebuję ładną i polską fakturę. Czy ją dostanę? 

Tak. System jest zintegrowany z platformą do płatności i z usługą fakturownia, która wyśle Ci na maila fakturę po zakupie kursu. 

 

Co jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne? 

Napisz na adres email: synergiaenergii@gmail.com 

Zapisy trwają do: