Odkryj Swoje Negatywne Przekonania

i Zmień Nawyki w 21 Dni !

Uwolnij Się Od Wewnętrznego Napięcia, Niepokoju, Ograniczających Przekonań Na Swój Własny Temat i Doświadcz ZMIANY w Swojej Energetyce!

Opinie programu:

Wszystko Jest Energią i Wszystko Wibruje z Określoną Częstotliwością, Każda Emocja, Którą Przeżywasz, Zasila Cię w Określony Sposób.

Nawet myśl jest energią, czyli impulsem elektrycznym, który daje sygnał do mózgu, aby wyprodukował odpowiednią chemię, która z kolei jest silniejszą energią i wpływa na Twoje zachowanie.

Wszystko jest ze sobą sprzężone i nic nie jest przypadkowe, każda Twoja Wewnętrzna reakcja, ma wpływ na Zewnętrzną sytuacje.  

Nie możesz oczywiście w pełni kontrolować sytuacji zewnętrznych, ale możesz mieć na nie większy wpływ, niż przypuszczasz.  

 Zaskakujące jest to, że nie musisz nic robić z sytuacją zewnętrzną, aby ją naprawić. 

Wystarczy Tylko Skupić Się Na Swoim Wewnętrznym Procesie, Który Zajmie Się Resztą

To właśnie wewnętrzna energetyka sprawia, że jedni ludzie są magnetyczni i samą swoją postawą, potrafią transformować zachowania innych.  

Największą pracę należy wykonać od wewnątrz, a wtedy wszystko, co zewnętrzne samo się ułoży.  

I Wyjaśnię Ci te Skomplikowane Procesy w Przejrzysty Sposób,  Abyś Mógł Śmiało, Korzystać z Nich Na Co Dzień,
 w Kreowaniu Swojej Idealnej Rzeczywistości.

Skoro ja mogłem przejść z najniższych stanów świadomości, w których tkwiłem latami, to z Pewnością TY też Możesz. 

I Właśnie Dlatego Zamierzam Pokazać Ci PROCES. 


Jeśli Jesteś Zainteresowany...

Uleczeniem Wstydu i Nieśmiałości

Uczucie wstydu jest najbardziej ograniczającym stanem przed zbudowaniem relacji, osiągnięciem sukcesu, zjednaniem przyjaciół, ekspresyjnym wyrażaniu, samego siebie i blokuje nas w wielu innych kluczowych sferach naszego życia. Przezwyciężenie wstydu jest krokiem milowym w samorealizacji i otwiera nieskończenie wiele możliwości rozwoju. Pomogę Ci go wyeliminować z Twojego życia.

Czuć Się Wartościowym
i Kompletnym

Im lepiej będziesz rozpoznawał naturę własnej egzystencji, tym mniejszy wpływ będzie miał na Ciebie świat zewnętrzny. Zdrowe poczucie własnej wartości bierze się z połączenia z Jaźnią, która jest: spokojna, bezpieczna, cicha, ciepła, zaspokojona, nieruchoma, głęboka i wszechobecnie miłująca.

Zmienić Nawykowe Reakcje

Nasze nawykowe reakcje mają swój początek w naszych przekonaniach. Są to te wszystkie wierzenia i schematy, które zostały nam "wgrane wraz z udomowieniem", przez rodziców, edukację, społeczeństwo i inne... Pokażę Ci na swoim przykładzie dokładnie w jaki sposób wielokrotnie, według swoich potrzeb, zmieniałem te nie do końca zrozumiałe, dla większości ludzi tendencje...

Uleczyć Lęki i Niepokoje

Cały lęk i niepokój jest wytworem naszego umysłu i nie jest on rzeczywisty. Dzieje się tak, ponieważ widzimy świat przez filtr zniekształcający. Projektujemy na świat nasze wewnętrzne obawy, a następnie się ich doszukujemy, aby potwierdzić swoje założenia. Inaczej mówiąc, widzimy świat takim, jakim spodziewamy się, że jest, a nie takim, jakim jest naprawdę... Pomogę Ci przejrzeć Twoje własne iluzje, abyś w końcu mógł poczuć się lekko i swobodnie.

Czuć Się Doskonale z Tym
Kim Jesteś

Twoja "odmienność", to Twój największy atut, który jest nieprawdopodobnie magnetyczny dla płci przeciwnej. Uświadomię Ci również, że Twoja indywidualność czyni Cię wyjątkowym. Dochodzenie do swojej autentyczności wiedzie Cię przez osadzenie w sobie. Nareszcie poczujesz się doskonale "we własnej skórze."

Uwolnieniem Traum

Traumy tworzą się już w łonie matki. Nasza świadomość rejestruje wszystkie stany psychiczne i emocjonalne już od 3 miesiąca ciąży. Uwolnienie się od traum, jest wolnością, która jest możliwością kształtowania własnego losu i poznawania integralnych, podstawowych duchowych prawd.

To Ten Program Ci w Tym Pomoże

Moja Historia...

Jako nastolatek wpadłem w „złe towarzystwo”, któremu dałem się przeciągnąć na „ciemną stronę”. Były imprezy, były papierosy, był alkohol, były narkotyki, a ja wpadłem w to „po uszy” i tkwiłem w tym 11 lat…

Taki styl życia doprowadził mnie do samych problemów natury zdrowotnej, finansowej i psychicznej. Otaczając się przez dłuższy czas kryminalistami, ćpunami i ludźmi z marginesu społecznego, nabrałem mnóstwa negatywnych przekonań na temat świata i ludzi.

„Świat jest niebezpieczny”, „ludzie są źli”, „trzeba walczyć o swoje” i wiele innych… Z takim nastawieniem fatalnie radziłem sobie w życiu…

Zawsze pracowałem za najniższą krajową (byłem przekonany, że do żadnej innej pracy się nie nadaję).

Nigdy nie nawiązałem intymnej relacji z kobietą (miałem kompleksy).

W ogóle nie radziłem sobie z emocjami i miałem autosabotujące nawyki (byłem przesiąknięty lękiem, poczuciem winy i poczuciem wstydu).

Życie było niekończącym się koszmarem i nieustającym cierpieniem, a przyczyną były negatywne przekonania, w które wierzył mój umysł.

Na szczęście, poznałem „Technikę Uwalniania” Dawida Hawkinsa i zacząłem te wszystkie przekonania rozpoznawać, weryfikować, podważać i uwalniać.

…i wszystko się zmieniło… 

21 Dni Zwiększania Wibracji To:

21-dniowy Challange, który da Ci narzędzia, do pracy z emocjami, przekonaniami i destrukcyjnymi wzorcami myślowymi.

Oto Co Otrzymujesz:

21 Lekcji

Każdego dnia przez najbliższe 21 dni, będziesz otrzymywał jedną lekcję dziennie, która szczegółowo i kompleksowo objaśnia dane zagadnienie. Każdy temat został dokładnie opracowany, tak aby nie pozostawić Ci najmniejszych wątpliwości co, do rozwiązania Twojego problemu.

11 Medytacji

Opracowałem dla Ciebie 11 medytacji, w których użyłem specjalnych binuarnych dźwięków, które otwierają podświadomość. Użyłem również technik hipnozy, aby wprowadzić Cię w stan programowania podświadomości, żebyś mógł raz na zawsze zakodować pozytywne wzorce postrzegania rzeczywistości. Dzięki temu poruszanie się w świecie stanie się, o niebo łatwiejsze.

Sesję Oddechową
Uwalniającą Traumy

Przygotowałem dla Ciebie intensywną sesję oddechową, opartą na hiperwentylacji. Wraz z moim prowadzeniem oraz specjalną muzyką, wejdziesz na niższe częstotliwości fal mózgowych, gdzie masz większy dostęp do swojej podświadomości. Za sprawą autohipnozy, będziesz mógł zmienić swoje najgłębiej zakorzenione wzorce zachowań.

Różne Techniki Zmiany

W trakcie, tych 21 dni, poznasz mnóstwo praktycznych technik, które będziesz mógł wykorzystać w ciągu dnia. Będziesz zaskoczony jak łatwo dzięki nim, zmienisz swój stan świadomości i jak szybko jesteś w stanie poczuć się bezpiecznie.

Dożywotni Dostęp Do Unikalnej Platformy

W środku programu znajdziesz nowoczesną, przejrzystą platformę, po której z łatwością będziesz się poruszać. Znajdziesz w niej również wszelkie niezbędne materiały, filmy, medytacje, sesje oddechowe oraz pliki, które ułatwią Ci przejście swojej głębokiej zmiany.

Dostęp Do Wspaniałej Społeczności

Specjalnie dla Ciebie stworzyłem przestrzeń, w której z poszanowaniem Twojej istoty, będziesz mógł się otworzyć. Zostaniesz w pełni wysłuchany i zrozumiany. Miejsce to jest bezpieczną przystanią, w której nieuświadomione, staje się świadome. Dzięki temu przejrzysz swoje iluzje, porzucisz swoje ograniczenia i przejdziesz niezwykłą transformację...

21 Lekcji Na Każdy Dzień

Dzień 1 – Intencja i Świadomość (Medytacja Ustawienie Intencji)

Dzień 2 – Praktyka Medytacji

Dzień 3 – Zmiany i Kotwice

Dzień 4 – Uziemienie Prana i Natura

Dzień 5 – Potęga Wstawania o 5 Rano

Dzień 6 – Ćwiczenia i Ciało Fizyczne

Dzień 7 – Wybaczanie (Medytacja Hoponopono)

Dzień 8 – Głębokie Uleczanie (Medytacja Wewnętrznego Dziecka)

Dzień 9 – Uwalnianie się od Etykietowania

Dzień 10 – Uwalnianie się od Przeszłości (Sesja Oddechowa Uwalniająca Traumy)

Dzień 11 – Uwalnianie się od Osoby

Dzień 12 – Uwalnianie się od Wyniku/Kontroli

Dzień 13 – Zmiana na 5D (Medytacja Przejścia na 5D)

Dzień 14 – Wewnętrzny Obraz (Afirmacje JAM JEST)

Dzień 15 – Zmiana Twojej Historii (Medytacja Zmiana Historii)

Dzień 16 – Prosty Sekret Zmiany Rzeczywistości

Dzień 17 – Połączenie się ze Swoim Wyższym JA (Medytacja Jaźni)

Dzień 18 – Przekonania na Temat Pieniędzy (Medytacja Zasiej Ziarno Obfitości)

Dzień 19 – Przekonania na Temat Miłości (Medytacja Jesteś Miłością)

Dzień 20 – Najlepsze Książki

Dzień 21 – Ostateczne Ustawienie (Medytacja Przeramowania)

JEŚLI DOŁĄCZYSZ TERAZ, OTRZYMASZ TE NIESAMOWITE BONUSY!

BONUS #1: Dożywotni Dostęp Do Wyjątkowej Społeczności

(Wartość Bezcenna)

W moich wcześniejszych projektach widziałem ludzi, którzy otwierali się przed sobą, dzieląc się swoimi najgłębszymi sekretami. Zawsze dbam o bezpieczeństwo i pełną dyskrecję powierzonych mi sekretów, często traumatycznych. Ponieważ zaufanie, szczerość i prawda są dla mnie najważniejsze. Wiem również, że są to cechy, które wyzwalają nas od traum, lęków i blokad. W grupie poczujesz się nareszcie „jak w domu”. Niejednokrotnie inspirujące doświadczenia innych ludzi, są czynnikiem zapalnym w naszej osobistej transformacji.

BONUS #2: Playlista Afirmacji
i Medytacji

(Wartość 97zł)

Przygotowałem dla Ciebie cały zestaw medytacji (programowania umysłu), które natychmiast po wysłuchaniu zmieniają Twoją energię i nastawienie. Do ich stworzenia użyłem specjalnych dźwięków binuarnych, które zmieniają częstotliwość fal Twojego mózgu i dzięki temu otwierają Twoją podświadomość na pozytywne sugestie. Przy częstokrotnym słuchaniu tego typu nagrań, można przeredagować (przeprogramować) umysł na najgłębszym poziomie. Już po kilku dniach codziennego stosowania tych medytacji, zmieniało się całkowite poczucie „osobistego ja”.

BONUS #3: Możliwość Konsultacji Ze Mną Poprzez Grupę

(Wartość 150zł Za Godzinę!)

Obecnie godzina konsultacji ze mną kosztuje 150zł. Kwota ta będzie systematycznie rosnąć, ponieważ mam coraz więcej pracy i coraz mniej czasu. Po dołączeniu do programu i dołączeniu do grupy, będę dla Ciebie dyspozycyjny i odpowiem na Twoje, każde pytanie. Pomogę Ci we wszystkim, z czym będziesz się zmagał, poczynając od obaw i lęków po osobiste, konkretne doprecyzowanie zagadnień, jeśli tego zechcesz. Tego typu rozwiązanie na Polskim rynku jest unikalne, ponieważ nigdzie nie znajdziesz takiego wsparcia.

BONUS #4: Unikatową sesję Oddechową Uwalniającą Traumy

(Wartość 97zł)

Otrzymasz również ode mnie prowadzone sesje oddechowe, których nie znajdziesz nigdzie indziej w internecie. Jeśli miałeś do czynienia z jakąkolwiek moją sesją na YouTube i doświadczyłeś tych doznań na sobie, to wiesz, jak intensywne są to wydarzenia. Jeśli nie miałeś okazji ich spróbować, to założę się, że będzie to dla Ciebie najwznioślejsze doświadczenie w życiu, które jedna z jego uczestniczek skwitowała następująco: „nie z tego świata”. 

BONUS #5: Nagrania z Wcześniejszych Edycji Programu

(Wartość 197zł)

Dodatkowo otrzymasz wszystkie wcześniejsze nagrania video, które udostępniałem na grupie. To, aż dodatkowe 21 lekcji i ok. 8 godzin materiału! Jest to doskonałe uzupełnienie jeśli chcesz wejść w temat jeszcze głębiej. Uwaga w przyszłości będą pojawiać się dodatkowe materiały!

Jeśli jednak pomimo tego wszystkiego nie będziesz zadowolony to...

Masz Moją 100% Gwarancję Satysfakcji Albo Zwracam Ci Pieniądze

Jestem przekonany, że pokochasz Szkołę 21 Dni Zwiększania Wibracji, w związku z tym oferuję 30 – dniową Gwarancję Satysfakcji lub zwracam Ci pieniądze bez zadawania pytań. 

Oznacza to, że możesz przejść przez cały kurs, a nawet pobrać materiały na komputer i jeśli z jakiegoś powodu nie będziesz zadowolony lub po prostu będziesz chciał odzyskać pieniądze, wystarczy, że do mnie napiszesz i odeślę Ci je z powrotem. 

Biorę na siebie całe ryzyko, ponieważ przygotowałem materiały w taki sposób, aby dały Ci 10x więcej wartości niż oczekujesz.

Tak czy inaczej, wygrywasz bez ryzyka, wystarczy, że do mnie napiszesz na adres: 

walczak@synergiaenergii.pl

Zobacz co o programie sądzą poprzedni uczestnicy:

Szukając sposobu na poprawę jakości swojego życia…Trafiłam na 21-dniowy challenge podnoszenia wibracji.
 
Z całego serca polecam ten niezwykle ubogacający kurs, który poprzez zmianę kilku nawyków i z wykorzystaniem pewnych narzędzi, spowodował znaczący wzrost mojej energii.
 
Karol jest świetnym trenerem, który w sposób najprostszy wyjaśnił mi wszelkie mechanizmy, które mną rządzą… Wprowadzenie do mojej codzienności: trzech nowych rytuałów ruszyło lawinę zmian i popchnęło mnie do dalszych działań i rozwoju.
 
Te 21 dni to dopiero początek tego… Co może mieć ogromny wpływ na resztę twojego życia… podobnie jak miało wpływ na moje.

Jest to kurs, który wyzwolił mnie z nieświadomości, pomógł mi lepiej się poznać i naprowadził na rozwój. Urzekły mnie prowadzone medytacje oraz lekcje z etykietami, które otworzyły mi oczy, jak bardzo negatywnie siebie postrzegałem.  

21 dni Podniesienia Wibracji, to tak naprawdę wstęp do zmiany postrzegania swojego życia i jest to fundament, który zaprocentuje w przyszłości. Wiem teraz nad czym pracować, co uwalniać i odpuszczać, aby wspinać się na wyższe stany świadomości.   

Jeszcze raz dziękuję Karolowi za jego kurs, dzielenie się wiedzą i udział w świetnej grupie świadomych ludzi na Facebook.  

Od dłuższego czasu czułam, że chciałabym wprowadzić jakieś zmiany. Nie wiedziałam jednak od czego zacząć i co jest tak naprawdę moje, co byłoby w zgodzie z moim sercem. W życiu skupiałam się przede wszystkim na codziennych obowiązkach i pracy. 

Rety, jak bardzo potrzebowałam tego kursu w swoim życiu! 

Dzięki wyzwaniu 21 dni Zwiększania Wibracji zaczęłam medytować i usłyszałam swoje prawdziwe potrzeby. 

Karol to przesympatyczny człowiek, na którego zawsze można liczyć i spieszy wszystkim z pomocą. 

Moje życie w końcu zaczęło się zmieniać, to wspaniałe uczucie. Dziękuję. 

Karolu stworzyłeś fantastyczny kurs zwiększania wibracji i dopiero teraz, otworzyłem oczy. Jest Mega! 

Dzięki Tobie uświadomiłem sobie swoje ograniczające przekonania i zacząłem je zmieniać, za co jestem Ci ogromnie wdzięczny.  

Nowe programy, otworzyły we mnie nowe perspektywy i nowe spojrzenie na świat. Z każdym dniem jestem coraz szczęśliwszy, wysyłam miłość do wszystkiego, co mnie otacza i czuję jak, ta miłość do mnie powraca.  

Jestem nowym człowiekiem, za co Ci serdecznie dziękuję. 

Jeżeli pragniesz zrozumieć swoje najgłębsze uwarunkowania, problemy i lęki, uwolnić się od przeszłości, niewyrażonych emocji i blokad, nieświadomych przekonań i wszystkiego, co blokuje Cię przed tym, aby czuć się wolnym i szczęśliwym człowiekiem...

21 Dni Zwiększania Wibracji da Tobie narzędzia do życia w lekkości i w zgodzie ze sobą.

Zostaniesz poprowadzony za rękę, krok po kroku. Dowiesz się wszystkiego na temat ukrytych i nieświadomych “przyczyn” powstawania “cierpienia”.  

To wszystko za cenę równą jednej wizyty w restauracji, inwestycja w swój rozwój zwróci Ci się już w pierwszych dniach Challengu.

Poznasz sprawdzone ćwiczenia i narzędzia z różnych nurtów terapeutycznych.

Przejdziesz proces stopniowego odkrywania i uwalniania podświadomych wzorców oraz budzenia i rozwijania
w sobie ukrytych, nieznanych Ci dotąd zdolności, percepcji, potencjału życiowego i witalności.  

Człowiek, który oczyścił swoją podświadomość i przeszedł transformacje, uwolnił się od przeszłości, staje się:

Lekki, spokojny i realizuje misję swojego życia.
Żyje w harmonii, spokoju i akceptacji. 

Świat potrzebuje takich ludzi i Ty możesz stać się jednym z nich! 

Jeżeli chcesz odkryć przyczyny swoich problemów, dziwnych zachowań, wewnętrznych blokad, niezrozumiałych uczuć, lęków czy negatywnych emocji to...  

Ten Program Jest Dla Ciebie!

Zanurkujesz w głąb własnych uwarunkowań i ograniczeń i nauczysz się je uwalniać, integrować, tak aby samemu dla siebie stać się uzdrawiającym terapeutą!

Często zadawane pytania:

Czy mogę otrzymać ten kurs dożywotnio?​​

TAK! Kupując raz ten program, otrzymujesz dożywotni dostęp do materiałów włącznie z sesją oddechową i medytacjami w formie video i mp3. Nie ma potrzeby natychmiastowo realizować założenia programu. Możesz przerobić kurs w takim czasie, jaki Ci pasuje. Lub nawet pominąć te zagadnienia, które Cię nie interesują i skoncentrować się na tym czego najbardziej potrzebujesz. 

Kiedy rozpoczyna się kurs i jak długo trwa?

Masz dostęp od razu do wszystkich materiałów włącznie z medytacjami i sesją oddechową. Możesz przerabiać nawet kilka lekcji dziennie, lub jeśli nie masz tyle czasu, możesz przerabiać go w swoim tempie. Nic nie stoi na przeszkodzie, ponieważ dostęp do lekcji masz już do końca życia!

Co jeśli to na mnie nie zadziała lub nie będę zadowolony z programu? Czy odzyskam pieniądze?

Wierzę tak bardzo w ten program, że jest on objęty 30-dniową gwarancją satysfakcji. Jeżeli z jakichś względów cokolwiek nie będzie Ci w nim pasować, wystarczy, że do mnie napiszesz w ciągu tych 30 dni i zwracam Ci całe pieniądze. Bez zadawania zbędnych pytań dlaczego. 

Po jakim czasie będę widzieć efekty?

Zmiana naszych przekonań i wzorców zachowań to proces. Lecz do zmiany świadomości wystarczy chwila, dosłownie moment. Jeśli uświadomisz sobie swoje przekonania i zdasz sprawę z ich absurdalności, możesz się ich puścić NATYCHMIAST! Należy jednak przestrzegać pewnej dyscypliny w działaniach, właśnie dlatego przekazuje Ci medytacje oraz inne narzędzia, które będziesz mógł używać w razie potrzeby.

Potrzebuję ładną i polską fakturę. Czy ją dostanę?

TAK! System jest zintegrowany z platformą do płatności i z usługą fakturownia, która wyśle Ci na maila fakturę po zakupie kursu. 

Co jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne ?

Napisz do mnie na adres email: walczak@synergiaenergii.pl

Jeśli nie masz więcej pytań zapraszam Cię
do niezapomnianej podróży