Menu Zamknij

7 Najlepszych Specjalistów, Którzy Zmieniają Polską Świadomość 🧠

Gdy wychodziłem ze swoich zdrowotnych i psychicznych problemów, każda z tych osób pomogła mi swoją wiedzą. 🧠

Zrozumienie jak działa człowiek na poziomie:

fizycznym

emocjonalnym

mentalnym

energetycznym

daje ogrom możliwości…

Ponieważ jeśli się tego dowiesz, możesz zacząć budować świadome życie. 

Jak widać, ich wiedza jest praktyczna, ponieważ przełożyła się nawet w skrajnie ciężkim przypadku, którym byłem, wychodząc z całego szeregu fobii, lęków, psychoz i paranoi…

Dziękuję w swoim imieniu i całej Polski.

Lista ta jest przedstawiona alfabetycznie i zachęcam do obserwowania każdej z tych osób, bo dzięki nim możesz zrealizować swój potencjał, który w Tobie drzemie… 

Beata Pawlikowska to cudowna dusza, która wiele w swoim życiu doświadczyła. Jest osobą wysoko wrażliwą, z której emanuje życzliwość do wszelkiego stworzenia i kojące ciepło. Beata jest doskonałym przykładem, jak wzrost świadomości, przekłada się na życie fizyczne, ale zwłaszcza na postawę wewnętrzną. W książkach dzieli się całą sobą i swoimi historiami, które poruszają serce, ponieważ są szczere i prawdziwe. Jej historia jest podobna do mojej, którą opisuje w książkach „Narkotyki, anoreksja i inne sekrety”, Wyszłam z niemocy i depresji, Ty też możesz”. Pewnie dlatego zwykłem patrzeć na nią, jak na ukochaną mamę. Jej ciepły przekaz był mi balsamem w czasach, kiedy jeszcze miałem otwarte rany… 

Nitya i jej zrozumienie natury ludzkiej sięga niezwykle głęboko. Jej spójność i autentyczność oraz niewysłowiony spokój, którym emanuje, sprawiały, że zatrzymywałem się na chwilę w zgiełku codzienności, aby poddać się refleksjom. Nitya uświadamia, że „w taki sam sposób, w jaki wyrastamy z pewnych poglądów, możemy wyrosnąć z utożsamienia z umysłem”. Coś, co dzisiaj rozumiem doskonale i jest niezwykle wyzwalające jeśli chodzi o samo Bycie w świecie.

Damian Sobański w logiczny sposób potrafi przedstawić kwestie duchowe. Jego praktyczne podejście do duchowości, jest niezwykle pomocne w procesie kształtowania i dojrzewania świadomości. Dzięki, prostocie jego przekazu, takie sformułowania jak, „podjąłem decyzję, że będę medytował do końca życia i nie musiałem się więcej zmuszać do medytacji”, lub „co jest ważniejsze od studiowania samego siebie?” Sprawiły, że wiele z jego treści towarzyszą mi po dziś dzień. Damian jest niezwykle twórczym człowiekiem, co można zauważyć na jego kanale YouTube, na którym prezentuje swoją wiedzę i doświadczenia.

Magda Adamczyk wnikliwie rozpatruje kwestie psychologiczne, podając przy okazji przykłady i sposoby radzenia sobie z procesem mentalnym. Jej szczegółowa analiza nie pozostawia wątpliwości co do mechanizmów rządzących naszym umysłem. Jest prosta i skromna, a do tego niezwykle inteligentna, co nadaje jej niepowtarzalny urok. Na swoim kanale na YouTube, prezentuje materiały najwyższej jakości, które pomogły mi zrozumieć, dlaczego zachowuję się tak, a nie inaczej. To z kolei sprawiło, że wydostałem się z chomiczego kołowrotka i zacząłem tworzyć swój konstrukt myślowy. 

Klaudia Pingot to również wspaniały przykład, rozwoju ludzkiej świadomości, ponieważ dosłownie wzrastała, na naszych oczach. Widać i czuć, że działa z pozycji serca i w prosty sposób tłumaczy fizykę kwantową. Na YouTube wyjaśnia naukowe zagadnienia, przekładając je na ludzki język. Klaudia wprowadziła nową jakość do prowadzonych sesji medytacyjnych, umiejętnie przy tym kreując Nowy umysł. Używa do tego oczywiście fizyki kwantowej, gdzie w doskonały sposób przenosi przyszłość do teraźniejszości. Jest ona dla mnie wielką inspiracją, aby tworzyć jak najlepsze jakościowo materiały. 

Gracjan Antczak jego wnikliwa obserwacja rzeczywistości, dostarcza mu nieprawdopodobnych informacji na temat ludzkich mechanizmów. Jest spójny, rzetelny i potrafi doskonale wyjaśnić kwestie dotyczące psychologi i świadomości na przykładach z życia wziętych. Jego kanał na YouTube prezentuje wiedzę z najwyższej światowej półki, a jego dar do przekazywania wiedzy, sprawia, że chce się go słuchać i słuchać. Gracjan towarzyszył mi niemalże każdego dnia, w procesie wzrastania i wychodzenia na prostą, za co jestem mu dozgonnie wdzięczny. 

Każda z tych osób zapisała się w moim sercu, ponieważ swojego czasu oglądałem ich namiętnie. Pomagali mi swoimi publikacjami, książkami, wykładami. Pokazali mi szerszy kontekst widzenia świata i dzięki wiedzy którą się dzielą, wpłynęli na moją świadomość.

Wojciech Bajer jest człowiekiem o „bogatych doświadczeniach”, które pokazały mu „ciemną i jasną stronę mocy”. Wspólnie z Wojtkiem, mamy ze sobą dużo wspólnego, dlatego niezwykle szanuję go, za jego  wolę i determinację w szlachetnej misji, którą prezentuje na kanale YouTube. Wojtek jest po prostu szczery, prawdziwy, mądry, rzeczowy i naukowy. Posłuchaj go chociaż chwilę, a sam się o tym przekonasz.  

A KTO według Ciebie powinien się jeszcze tutaj znaleźć? 

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DOWIEDZ SIĘ JAK MIEĆ WIĘCEJ ENERGII !
Zapisz się do Newslettera i otrzymuj najlepsze informacje o ENERGII !
Szanuję Twoją prywatność. Twoje dane są bezpiecznie przechowywane i nie będą nigdzie udostępniane.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup